У “Правому секторі” обіцяють не перешкоджати виступу “Кубанського козачого хору” в Черкасах

19 березня 2014, 12:04

 

У черкаському осередку "Правого сектору" запевняють, що не перешкоджатимуть виступу "Кубанського козачого хору" в Черкасах, що запланований на 24 березня. Про це йдеться в їхній заяві.

“Культурне життя Черкас має вирувати навіть за умов складних взаємин із Росією, однак діячі мистецтва повинні лишатись осторонь політики”, – вважає керівник обласної організації “Правого сектору” Андрій Черевань.

"Більше сотні російських культурних діячів висловили підтримку агресії В. Путіна в Україні та Криму, подавши відповідний лист зі зверненням до президента РФ. Серед підписантів – художній керівник “Кубанського козачого хору” В. Захарченко. Із гастрольною програмою колектив має завітати до Черкас 24 березня. У репертуарі виконавців: народні українські та російські пісні, танці та хореографічні трюки.

Прикро, що серед заручників політики опинився цей колектив. Ми за те, щоб концерт відбувся, адже ми маємо споріднену культуру, поважаємо козацтво і усіляко підтримуємо будь-які прояви творчості.

На нашу думку, мистецький плацдарм – це не місце торгівлі владою, спекуляцій та нечесних маніпуляцій. Це територія єдності, миру та енергії. Тому ми закликаємо представників культурної інтелігенції не втручатись в політичні ігри В.Путіна", – йдеться в заяві "Правого сектору".

Вгору