У одному з черкаських готелів ігнорують зауваження Антимонопольного комітету

11 жовтня 2016, 22:57

Вид_отеля_Апельсин,_Черкассы

Голова черкаського відділу АМК Юлія Чемич повідомила, що готелю “Апельсин” грозить штраф за ігнорування вимог Антимонопольного комітету, пише Інфоміст.

– Деякі готелі на Черкащині мають зірковий статус. Коли ми направили вимоги, щоб вони підтвердили свідоцтва на зірки, то виявилося, що в жодного готелю Черкас немає свідоцтва. Ми запросили їх на круглий стіл. Я була вражена, що багато хто не прийшов. Нами були надані рекомендації щодо усунення порушення. Тоді готель "Оптіма" показав, що протягом місяця можна отримати повний пакет документів і абсолютно на законних підставах заявляти себе як готель із категорією «три зірки».

Чемич розповіла, що по готелю "Апельсин" відкрито дві справи: одна за недобросовісну конкуренцію, інша за подання недостовірної інформації органам Комітету.

– Вони ж влітку "познімали" зірки у себе на фасаді (сміється). Але от в 2014 році в них був «Ревізор». Ми написали запит на «Новий канал» і отримали відповідь: диск зі зйомкою програми та перелік осіб, які входили до знімальної групи в Черкасах. І там все показано і розказано, зокрема і зірки. Розумієте, не треба обманювати.

Коментарі

Вгору