У “Новій якості” розповіли, за яких умов біля будинків черкащан встановлюють паркан

15 червня 2022, 22:30

Днями нова огорожа з’явилася на Чорновола, 71. Раніше – ще на кількох адресах у місті. Однак в управлінській компанії пояснюють: нині темпи робіт інші. Це пов’язано з кількома факторами.

– Зараз такі роботи ми не виконуємо авансом, як раніше. Поточні заявки, і встановлення паркану включно, беремо в роботу за достатнього рівня проплат у будинку. Якщо заборгованість не перевищує три місяці, – говорить заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко.

Нині нових поставок секцій немає – використовують запаси минулого року. Тому паркан з’являється лише біля тих будинків у черзі заявок, в яких на рахунку достатньо коштів.

До всього: обов’язково потрібна згода мешканців щодо місця встановлення.

– Ми не хочемо, аби трапилося, як на Чехова. Коли після встановлення паркану, його просували та зруйнували місцями співвласники, які звикли на огороджених територіях паркувати свої автівки. Тому, коли отримуємо таку заявку, обов’язково уточнюємо, чи є колегіальне рішення від мешканців щодо цих робіт, – додає Ольга Михайлівна.

У компанії закликають лишати заявку лише після того, як ви запевнилися, що ваші сусіди – ЗА, а рівень проплат у будинку – у нормі.

За повідомленням УК "Нова якість"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Максим :

Після установки. Мешканці ночами їх демонтували, та ставлять автівки. Краще б майданчик для дітей зробили. Вул. Чехова 209

Вгору