У Німеччині лікарі в борг прооперували черкащанку

22 травня 2017, 13:03

27-річна черкащанка Анна Кудина перебуває у Німеччині. В одній з приватних клінік їй видалили злоякісну пухлину головного мозку. Лікарі погодилися зробити операцію без попередньої оплати. Залишок боргу становить €23 тис. На реабілітацію потрібно ще понад €5 тис., пише "Gazeta.ua".

- Мій чоловік - ліквідатор Чорнобильської аварії. Аня в нас народилася і була здоровою до 12 років. Гарно вчилася. Одного разу на шкільній лінійці в неї трапився приступ епілепсії. Після цього її півроку пролікували в лікарні, але безрезультатно. В Києві зробили МРТ і виявили доброякісну пухлину головного мозку третього шлуночка, гідроцефалію, - розповідає мати Катерина Кудина. - Оперувати було небезпечно. Ані кілька разів проводили шунтування. 2005 року в Німеччини провели імплантацію радіоактивного штифта. Щороку ми проходили обстеження. Торік восени МРТ показало, що пухлина збільшилася і перетворюється на злоякісну. Треба було терміново оперувати і лише за кордоном. Операцію погодилися зробити німецькі лікарі. Нам дозволили платити частинами.

- 4 квітня Аню прооперували. Пухлину видалили повністю. Грошима допомогли родичі та знайомі. Але після операції в Ані виникли ускладнення. Пробула в реанімації ще кілька тижнів. Кожен день перебування обходився в тисячу євро. Ми заборгували ще 23 тисячі євро. Ще 5 тисяч треба знайти на реабілітацію. Наскільки швидким буде одужання, залежить від того, як швидко Аня її пройде. Якби були гроші, з клініки її б одразу перевели в спеціальний реабілітаційний санаторій. Я дізнавалась, в Україні таких немає, - додала мати Катерина Кудина.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку - 4149 4978 3971 8238 (Кудина Катерина Миколаївна).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору