У наступному році Уряд хоче повністю позбавитись паперових документів в органах держвлади

18 вересня 2019, 20:32

В Уряді хочуть повністю відмовитись від паперового документообігу в органах державної влади. Про це на своїй сторінці у facebook написав міністр кабінету міністрів України Дмитро Дубілет. Він розраховує, що таку реформу можливо провести за шість - дв'ять місяців.

Зокрема міністр планує позбавитись подачі в паперовій формі інформації про пов'язані компанії, копій паспортів, дипломів, автобіографії та трудових книжок.

- Ми хочемо заборонити подачу документів на прийом на роботу або на конкурси в паперовій формі. Трудові книжки врешіт решт підуть у історію, це до речі оцінить і бізнес. Весь обіг, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень, звільнень тощо - у цифру, - пише міністр.

Дубілет також заявив, що потрібно оцифрувати архів. Закони, які зобов'язують зберігати паперові справи 75 років, повинні залишитись в минулому столітті. На його думку це теж буде корисно для бізнесу. Збираються спростити і блок-схеми, згідно яких документи ходять кабінетами. Їх хочуть скоротити в 3-4 рази.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору