У МВС представили нові стандарти фотографій на документи

24 листопада 2019, 12:34

Державна міграційна служба дозволила українцям фотографуватися на документи у релігійному вбранні, яке частково закриває голову. У певних випадках допускаються і фото з предметами медичного призначення. Про це під час презентації повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров, йдеться на сайті hromadske.ua

Відтепер дозволяється фото у релігійному вбранні, яке певним чином закриває голову. Водночас, воно не повинне змінювати форму обличчя.

- Релігійне вбрання також не повинно закривати підборіддя, образ обличчя не повинен бути закритий. І це стосується, як було раніше, релігійного вбрання, яке застосовується в повсякденному житті й носінні, — сказав Гончаров.

Допускається і фото у штучних предметах та матеріалах згідно з медичними рекомендаціями, якщо людина підтвердить це медичним висновком закладу охорони здоров’я.

Як і раніше, не можна фотографуватись у головних уборах, які не пов’язані з релігійними віруваннями й традиціями (кепки, бейсболки, декоративні хустки, накидки).

Також заборонені фото з навушниками, у сонцезахисних і затемнених окулярах, а також у лікувальних окулярах із пошкодженим склом чи кольоровими лінзами.

За словами Гончарова, нові стандарти фотографій стосуються як громадян України, так і осіб без громадянства та іноземців.

- Вимоги стосуються не тільки громадян України, а в тому ж числі й іноземців, які отримують певні посвідки на проживання на території України, або для осіб без громадянства, які також повинні бути певним чином документовані, — додав він.

Нові норми стосуються біометричних документів (ID-картка і закордонний паспорт) та посвідок на тимчасове або постійне проживання для осіб без громадянства. Нові стандарти вже є чинними.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору