У Мошнах продовжують ремонт дороги на канівському напрямку

04 вересня 2018, 20:56

У селі Мошни на автодорозі Р-10 на канівському напрямку тривають роботи із влаштування шару посилення дорожнього полотна та вирівнюючого шару асфальтобетону.

Працівниками підрядної організації вже влаштовано понад 7 тис. кв. м щебенево-піщаною сумішшю, обробленої цементом, товщиною 18 см та майже 5 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетону.

Згідно з  постановою Кабінету міністрів України, на фінансування поточного середнього ремонту цієї ділянки автодороги з Державного бюджету виділено 57 272 850 грн.

Ремонтні роботи на автодорозі розпочалися від в’їзду у село зі сторони Канева. Відповідно до укладеного договору з підрядною організацією ТОВ «Главшляхбуд», у рамках поточного середнього ремонту автодороги планується провести комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування тротуарів, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження та інше. 

Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

За інформацією прес-служби САД в Черкаській області

Коментарі

Вгору