У МХП кожен має всі можливості для зростання: працівники про роботу в компанії

02 серпня 2023, 17:39

Ринок праці динамічно змінюється, але є галузі, які рік у рік, попри війну, стабільно розвиваються. Серед таких — переробна промисловість та сільське господарство. За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості, у цих галузях є підприємства, яким пошукачі роботи надають пріоритет. Серед них — і підприємства компанії МХП.

Компанія МХП надає можливості та перспективи

Віталій Шульга професію технолога з виробництва й переробки продукції тваринництва обирав свідомо, ще коли йшов на навчання в Білоцерківський національний аграрний університет. Тепер не уявляє свого життя інакше. Зараз він — головний зоотехнік «Миронівської птахофабрики», що діє на Канівщині. Загалом за напрямом вирощування птиці працює з 2013 року. У його підпорядкуванні 10 виробничих дільниць, кожна з яких налічує 16 пташників. За словами Віталія, його щоденна діяльність — це не рутина, а творчий процес, адже тут завжди щось нове, тож вдосконалювати свої знання та навички треба щодня.

— Тут немає однотипності: птиця, з якою працюємо, щоразу різна. «Миронівська птахофабрика», що входить в МХП, розвивається, запроваджуються інновації, тож мені, як і кожному фахівцю, слід іти в ногу з цими процесами, теж розвиватися.

Цьому сприяє й дружний колектив. Начальники дільниць і бригадири тісно спілкуються, хоча це люди різного віку. Але, за словами Віталія Шульги, тут панує атмосфера взаємодопомоги та вболівання за результат, що більше, за роки роботи ці стосунки стали справді дружніми. Та фахівець попереджає, що далеко не завжди й не все дається легко:

— Це не той випадок, коли можна забути про роботу, вийшовши за ворота підприємства. Вона вимагає сконцентрованості та повної самовіддачі. Інколи треба затриматися чи прийти раніше, але, як не парадоксально, все це приносить задоволення, навіть не втомлюєшся.

Фахівець пояснює це творчим пошуком, впровадженням нових ідей і умовами, створеними на підприємстві, — тут панує розуміння серед однодумців.

— Важливо, що, попри війну, підприємство розвивається, й ми разом із ним. Раджу тим, хто шукає роботу, звернути увагу на структури компанії МХП, адже ми ніколи не стоїмо на місці — підприємство змінюється, покращується щодня.

За його словами, ще одна зі стратегій компанії, яка дає результат, — це турбота про своїх людей, про команду:

— Тут піклуються про працівників навіть у такий непростий час, як зараз. І мова не лише про достойне матеріальне заохочення, а й про турботу, соціальну підтримку, організацію дозвілля та відпочинку для колективу. Буквально кілька тижнів тому працівники підприємства мали змогу мандрувати до Межигір’я, а торік їздили на екскурсію на Полтавщину та відвідували Холодний Яр. Важливо, що їдемо всі разом, колективом. Ще важливіше, мабуть, що в наш час люди так можуть відпочити від постійного стресу, трохи перезавантажитись.

Без інженерів — ніяк!

Олександр Волошин, начальник служби з автоматизованих систем керування виробництвом «Миронівської птахофабрики», працює в МХП з 2012 року, потрапив на підприємство після навчання в технікумі й служби в Збройних Силах. Розповів, що шукав роботу саме за спеціальністю, яку освоїв, і не прогадав.

— Починав слюсарем третього розряду конт­рольно-вимірювальних приладів та автоматики. А на цей час уже керую цим підрозділом, пройшовши попередньо всіма щаблями служби. Цьому сприяла постійна спрямованість на навчання та вдосконалення. Це стосується всього колективу — кожен, хто прагне розвиватися, отримує для цього всі можливості.

За словами фахівця, на підприємстві змінюється й оновлюється устаткування, вдосконалюються методи виробництва, автоматизація не стоїть на місці. А отже, постійно потрібні нові ідеї та підходи. Всі підлеглі Олександра, а це 24 співробітники, поділяють його спрямованість на пошук інновацій. Уявити роботу підприємства без його підлеглих — інженерів, — за його словами, сьогодні просто неможливо. Адже максимальна кількість процесів автоматизована, потрібен постійний нагляд за роботою механізмів, їхнє налагоджування, заміна запчастин, нові рішення… А ще треба розгадати, що і як «думає» машина. Все це — на плечах його команди.

За здобутки щоденної праці, які ніби й не впадають у вічі з першого погляду, про обов’язки, свою професію та місце роботи Олександр розповідає з видимою гордістю.

— Цією роботою потрібно жити, — переконаний Олександр Волошин, — тільки так отримаєш від неї задоволення та зможеш принести користь підприємству. Перші місяці після повномасштабного вторгнення агресора були непрості — мали проблеми з доставкою запчастин. Але будь-які складнощі вирішували власною командою і завдяки цьому, а також залученості інших відділів та постійній підтримці керівництва компанії, ми витримали робочий ритм.

Зараз робота налагоджена й думки Олександра та його колективу — про розвиток та модернізацію. На підприємстві планується реконструкція, тож зусилля спрямовують у цьому напрямку. А молодим спеціалістам Олександр радить не боятися шукати себе, а також фах, який буде до вподоби, та колектив, у якому буде комфортно працювати. А ще, як і власним підлеглим, підказує кожному пошукачу роботи завжди «включати» своє мислення, займатися саморозвитком, уміти користуватися інформацією — в сучасному світі це аксіома.

Думку про те, що згуртований та фаховий колектив МХП допомагає працівникам адаптуватися та розвиватися, підтвердила й Олена Федоренко, старша бізнес-партнерка з персоналу:

— МХП — це найбільший агроіндустрільний роботодавець України. Ми, як компанія, надаємо не тільки стабільну, високооплачувану роботу, а й потужні кар’єрні можливості. Ви можете прийти до нас на виробництво, наприклад, підсобним робітником і вже за 2-3 роки зайняти посаду лінійного керівника. Але є кілька умов: має бути висока ступінь самомотивації, потужні лідерські якості та чесність.

Роман Кирей

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору