У Медведівській громаді зібрали підписи за відставку голови

09 травня 2023, 13:53

У Медведівській громаді, що на Чигиринщині, люди зібрали підписи за відставку голови Андрія Іванченка. Місцеві жителі звинувачують його у невиконанні обов'язків та корупції.

Всього зібрано 762 підписи за звільнення очільника громади.

"Була створена ініціативна група в складі 18 осіб, яка збирала підписи, - розповідає в коментарі для Про все місцевий активіст Назар Лавріненко. - Збирали 10 днів. Вчора, 8 травня, результати передали до ТВК. Голова зобов'язаний щороку звітувати перед виборцями. Вже два роки звіту не було. Його впіймали на корупції. Управління стратегічних розслідувань вже передало матеріали до суду. Також впійманий на привласненні коштів - порушена кримінальна справа. Незаконно звільнив казначея. Перелік його діяльності дуже великий".

Лавріненко стверджує, що під час збору підписів на людей чинився тиск з боку сільської ради.

"Підписи вдалося зібрати, не зважаючи на шалений тиск з боку сільської ради, - каже громадський діяч. - Людей залякували, намагалися підкупити, шантажували. Працівники сільської ради ходили до пенсіонерів і залякували, що їхні паспортні дані потраплять до рук злочинців, що на них наберуть кредитів".

Зараз, каже Назар Лавріненко, ініціатори відставки будуть відстоювати віддані за відставку голови громади голоси. За його словами, більшість представників ТВК нібито складається зі знайомих Іванченка. Наступні 9 днів органи держреєстру та правоохоронці перевірятимуть достовірність підписів. За результатами перевірки Медведівська ТВК прийме рішення щодо подальшого перебування на посаді Медведівського сільського голови.

Нагадаємо, 11 жовтня минулого року депутати сімнадцятьма голосами висловили Андрію Іванченку недовіру з відстороненням від виконання обов’язків. Проте суд відновив його на посаді.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Iван Палiй :

Назар Лаврiненко патрiот рiдного краю i Украiни .Незрозумiла позицiя мiсцевих пожирачiв бюджету i суду якi пiдтримуючи дану особу грають на руку загарбникам

Вгору