У Ліплявому власними силами відремонтували державну дорогу

24 жовтня 2019, 22:00

Завдяки зібраним коштам у Ліплявому відремонтували дорогу протяжністю близько 7 км та площею близько 2 тисяч квадратних метрів, - повідомляє «Kanos».

Керівництво громади зазначає, що внаслідок значного зростання неконтрольованого руху великовагового транспорту, а також внаслідок тривалого порушення міжремонтних термінів, автомобільна дорога Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка–Домантове була в жахливому стані й потребувала невідкладного проведення поточного середнього ремонту.

Внаслідок відсутності  асфальтобетонного покриття на автодорозі більше року призупинені не тільки внутрішньо обласні, а і приміські автобусні маршрути до сіл громади, які десятиріччями існували до цього. Автомобілі спеціальних служб району до населених пунктів громади добираються тоді, коли надання ними відповідної допомоги втрачає свою актуальність.

Протягом 2018-2019 років виконавчий комітет багаторазово звертався за допомогою в усі існуючі інстанції, а  саме: до Кабінету Міністрів України, в Міністерство інфраструктури України, в Черкаську обласну державну адміністрацію, в Державне агентство автомобільних доріг, в обласну службу автомобільних доріг,  на що отримували  нічого не варті чергові обіцянки та відписки.

26 вересня на пленарному засіданні сільської ради до депутатів, членів виконкому та всіх присутніх з пропозицією про збір коштів  серед населення громади  на проведення ремонту дороги звернувся житель села Келеберди, вчитель-пенсіонер Олександр Бубнов. Сільський голова та депутати сільської ради підтримали слушну та своєчасну ініціативу та зробили перший внесок в загальну скарбничку. Знаючи  загальний авторитет Олександра Леонідовича серед населення громади депутати довірили йому провести збір відповідних коштів на ремонт дороги.

В результаті проведення такої акції від небайдужих громадян сіл Ліпляве та Келеберда для проведення ремонту дорожнього покриття  вдалося  мобілізувати більше 70 тисяч гривень.Не залишилися осторонь і представники бізнесових структур та місцевих підприємств.

Ямкові ремонтні роботи було проведено від церкви села Ліпляве до закінчення села Келеберди, всього протяжністю близько 7 км та площею близько 2 тисяч метрів квадратних дорожнього покриття.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору