У Корсуні-Шевченківському Народна рада і громада не можуть дійти згоди з приводу кандидатури голови району

19 березня 2014, 16:47

У Корсуні-Шевченківському політичні сили та громада міста не можуть дійти згоди з приводу кандидатури голови райдержадміністрації. Більше того, критична незгода виявилась вже після подачі документів на погодження в область.

"Ми не задоволені кандидатурою, яку запрононували на Народній раді в Корсунь-Шевченківському районі, оскільки туди входять лише представники "Свободи" і Самооборони, - зазначив голова осередку Правого сектору у Корсунь-Шевченківському районі Олег Гуріненко.

Тамтешня Народна рада пропонує на посаду голови РДА підприємця Володимира Зуєнка, а інтересів громади не враховує, зазначає представник ПС. Люди пропонують на цю посаду кандидатуру сільського голови Спартака Войтика. "Йому 31 рік, його люди поважають, він має незаплямовану репутацію і авторитет. Це людина, яка зможе всіх об'єднати і продуктивно співпрацювати з новопризначеним головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком", - зазначає Гуріненко. - А кандидатура Володимира Зуєнка, яку пропонує Народна рада не погоджена з усіма корсунчанами, а тому його призначення зашкодить репутації нового губернатора".

Вгору