У кого на Черкащині найвищі зарплати

04 лютого 2014, 10:35

Середня заробітна плата на Черкащині у грудні 2013 року становила 2940 гривень. Порівняно з листопадом вона зросла на 7,9 %, - інформують у ГУ статистики в Черкаській області.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у працівників фінансової та страхової сфери області - 4 387 гривень.

На другому місці опинилися працівники сфери держуправління й оборони та обов’язкового соціального страхування – 4 167 гривень.

Третє місце в зарплатному топ-рейтингу області дісталося сфері професійної,наукової та технічної діяльності – 3 516 гривень.

В аутсайдерах опинилися працівники сфери тимчасового розміщування й організації громадського харчування. Середня зарплатня у грудні тут складала 1751 гривень.

2265 гривень отримували у оптовій і роздрібній торгівлі та сфері авто- та моторемонту.

На 3-ому місці за рівнем оплати виявилася сфера адміністративного та допоміжного обслуговування – 2343 гривень.

У статитистичному зведенні враховувалися дані підприємств, установ та організацій Черкащини з кількістю 10 і більше осіб.

Поділитись

Коментарі

Василь сказав:

Поняття “середня зарплата” – це як “середня температура пацієнтів в палаті”! Я працюю в сфері будівництва, зарплата не перевищує 1800 грн/міс. (5-денний робочий тиждень, робочий день – ненормований), а тут говорять про “середню” з/п в 2940 грн/міс.. Це ж скільки повинні отримувати чиновники, щоб вийти на такий “середні” показник???

Вгору