У Каневі засудили чоловіка за збут наркотичних засобів

21 серпня 2018, 08:51

У Каневі засудили чоловіка за збут наркотичних засобів

Вироком суду від 8 серпня 2018 року канівчанина засуджено до шести років позбавлення волі за збут наркотичних засобів. 

У ході судового розгляду було встановлено, що в жовтні 2017 року, 29-річний чоловік, перебуваючи на виїзді з м. Канева, незаконно придбав рослини коноплі, які згодом переніс до місця свого проживання. Продовжуючи свої злочинні дії, чоловік подрібнив частину придбаної ним коноплі, частину якої помістив до картонної коробки. Цей  наркотичний засіб канівчанин незаконно зберігав у шафі з метою збуту до часу виявлення та вилучення працівниками поліції.

На початку січня 2018 року, чоловік, перебуваючи за місцем свого проживання, діючи умисно, повторно, незаконно збув порошкоподібну речовину білого кольору, яка є психотропною речовиною, обіг якої обмежено – амфетамін, масою 0,0751 г та подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс, масою 0,123 г.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злочинця та призначав покарання у вигляді позбавлення волі терміном 6 років із конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Вгору