У Каневі загадкова недуга косить студентів-біологів (відео)

11 червня 2014, 13:41

 

Загадкова недуга косить студентів-біологів на практиці у Каневі: 15 дітей лежать із температурою, ознобом, слабкістю. Медики пояснюють хворобливість практикантів адаптацією до клімату та ймовірним передозуванням дніпрової води. Поки хвороба не стала масовим явищем, найважчого з ангіною шпиталізували, ще кількох віддали додому на лікування, - йдеться в сюжеті ТСН.

Діти каталися на човнах островами поблизу Канева. Спеціалісти кажуть, що важко сказати, від чого постраждали студенти: від теплового удару чи від інфекції. Студенти-біологи, які не захворіли з Дніпрових островів принесли безліч рідкісних рослин і кажуть, аби не захворіти, пʼють профілактичні препарати.

У батьків першокурсників - паніка, а медична сестра закладу заспокоює: поширення недуги контрольоване і про масовість поки що не йдеться. Мовляв, це не отруєння, а швидше адаптація до нового клімату. Зі 150 студентів на практиці захворіла десята частина. Ізолювати дітей із температурою змоги тут не мають.

Проте здоровʼям практикантів-біологів пообіцяв опікуватися особисто міністр освіти. Юні біологи зізнаються, що для їхньої практики заповідник біля Тарасової гори - одне з найкращих місць. Щоб практику не зіпсувати, всі активно пʼють антивірусні пігулки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору