У Каневі триває прийом проектів до Громадського бюджету

19 вересня 2018, 19:54

У Каневі триває прийом проектів до Громадського бюджету

У середу, 26 вересня, у Каневі завершується прийом проектних пропозицій жителів міста для участі у конкурсі проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2019 році.

Прийом ініціатив стартував з 27 серпня 2018 року. Утім, до цього моменту на електронній платформі ГБ по місту Канів не зареєстровано жодного проекту.

Що можна зробити за рахунок Громадського бюджету?

Створити новий громадський простір, зелену зону, встановити дитячий, спортивний майданчик, провести благоустрій території двору, скверу, парку, модернізувати міську інфраструктуру, організувати культурно-мистецький захід чи соціальну акцію, втілити будь-яку іншу інноваційну ідею, спрямовану на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Ідеї, які наберуть найбільшої підтримки, будуть реалізовані у 2019 році.

Загальний бюджет  конкурсу становитиме 450 тис. грн.

Проекти поділяються на:

 - Малі  - до 50 тис.грн.

- Великі – від 50 до 300 тис.грн.

Хто може подавати проекти?

Автором проекту можуть бути  громадяни України (іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України), яким на момент подання проектів або голосування виповнилось 16 років (за наявності паспорта). Від одного автора протягом одного року може надходити не більше одного проекту.

Куди подавати проекти?

Проект подається автором у паперовому та електронному вигляді з 27.08.2018 по 26.09.2018. У паперовому вигляді (за адресою: м. Канів, вул. О. Кошового, 2, управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради) та електронному вигляді (електронна система «Громадський проект» - kaniv.pb.org.ua).

Для подачі проекту в електронній системі потрібно пройти обов’язкову реєстрацію. Бланк-заявки проекту для паперового вигляду можна роздрукувати з електронної системи «Громадський проект» - kaniv.pb.org.ua (розділ Допомога — Бланки для завантаження або в управлінні економічного розвитку виконкому Канівської міської ради ).

Консультації щодо участі у конкурсі проектів «Громадський бюджет-2019» можна отримати в Управлінні економічного розвитку виконкому Канівської міської ради: м. Канів, вул. О. Кошового, 2, тел. (04736) 3-22-51, 3-68-13.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору