У Каневі побудують критий басейн вартістю 80 мільйонів гривень*

21 жовтня 2021, 14:10

Проєкт будівництва критого басейну Каневі презентували під час робочого візиту до міста Президента України Володимира Зеленського. Об’єкт зведуть у межах програми «Велике будівництво». Представники команди Президента обіцяли канівчанам такий подарунок нещодавно під час святкування Дня міста, і рішення – не забарилося. 

За словами голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Скічка, реалізувати проєкт заплановано протягом 2022 та 2023 років. Буде підготовлено територію, збудовано басейн та допоміжні приміщення, а також проведено благоустрій та озеленення території. 

- Відкриття басейну в Каневі – це поява на Черкащині тренувальної та змагальної бази всеукраїнського рівня, можливість проведення численних спортивних змагань, — відзначив Олександр Скічко. 

Зазначимо, що басейн буде збудовано з вимогами інклюзії, як і щойно відкритий басейн у Золотоноші. 

Голова Золотоніської громади та кандидат в народні депутати від «Слуги Народу» Віталій Войцехівський довго боровся за добудову важливого об’єкта спортивної інфраструктури в своєму місті, тож розуміє, наскільки він важливий для громади.

- Спорудження нових тренувальних центрів, басейнів, спортивних майданчиків має бути пріоритетом влади на всіх рівнях. Адже це – внесок у здоров’я нашої нації, нашого майбутнього покоління. Сьогодні команда Президента активно працює в цьому напрямку. Ми подали пропозицію будівництва  басейну в Каневі, і цей об’єкт досить швидко включили до програми «Велике будівництво». Тож незабаром на Черкащині одним басейном стане більше, - зазначив Віталій Войцехівський.

Нагадаємо, 20 жовтня Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідав Черкащину та взяв участь у відкритті важливих об’єктів  «Великого будівництва» - культурного центру в Каневі та критого басейну в золотоніській гімназії ім. С. Скляренка.

*партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору