У Кам’янці матері з сином, які торгували контрафактними цигарками, повідомили про підозру

12 лютого 2024, 14:35

Двом жителям Кам’янки, які займалися збутом незаконно виготовлених цигарок, повідомили про підозру.

Слідством встановлено, що мати з сином упродовж 2023 року купували, а потім перепродували незаконно виготовлені тютюнові вироби, зокрема з підробленими марками акцизного податку. Також вони займалися самостійним виготовленням тютюнових виробів та систематично збували їх населенню.

Під час досудового розслідування слідчі провели низку обшуків на території Кам’янки, зокрема у помешканнях, складських приміщеннях та транспортних засобах, які мати з сином використовували у протиправній діяльності, а також у павільйонах місцевого ринку.

З незаконного обігу вилучено понад 6 тисяч пачок та близько тисячі штук незаконно виготовлених цигарок, тютюн та пристосування для виготовлення тютюнових виробів.

Підозрюваним загрожує покарання за ч. 1 ст. 204 КК України у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів,  ч. 2 ст. 204 КК України - позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення, ч. 2 ст. 199 КК України - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору