У Кам’янській громаді продовжують висаджувати алеї

25 січня 2020, 18:37

Після унікальної сакурової алеї – найбільшої в Україні – у Кам’янці висадили ялівцеву алею.

За словами заступника міського голови Олександра Потапенка, алея протяжністю біля кілометра складається з 350 вічнозелених кущів, які висаджено так, аби у подальшому вони утворили вздовж дороги живий «коридор».

На місці старої доріжки, з ямами, що у дощ ставали непрохідними калюжами із болотом, було покладено якісну плитку. Новий проект з озеленення міста вдалося реалізувати завдяки компенсації з боку ТОВ «Чиста Енергія-2011» за ліквідацію зелених насаджень під електроопори. Як відомо, дочірнє підприємство норвезької компанії Scatec Solar - ТОВ «Чиста Енергія-2011» - втілює у Кам’янці проект будівництва фотоелектричної станції потужністю 30 МВт.

"За два повних роки діяльності Кам'янської ОТГ громада змінилась кардинально, - констатує радник з питань муніципальних фінансів та управління Черкаського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Микола Гулько. - Облагородження Тясминського каньйону, висадка алеї сакур, тепер - ялівцевої алеї. Це створює позитивний імідж громаді і формує її привабливість у туристичному аспекті. Також, громада відкрита для інвесторів, що дає можливість створювати робочі місця і збільшувати надходження до місцевого бюджету".

Коментарі

Вгору