У Галереї народного мистецтва України в Черкасах навчають автентичній вишивці

01 квітня 2019, 22:02

У Галереї народного мистецтва України в Черкасах навчають автентичній вишивці

Уже понад місяць у приміщенні Галереї триває курс майстер-класів «Українська народна вишивка». Азам народної вишивки навчають досвідченні майстрині, члени Черкаського осередку спілки народних майстрів України Катерина Миронюк та Наталя Крамна-Таран. Вони стверджують, що за символічну плату відвідувачі курсу зможуть вже не звертатись за допомогою до майстрів, якщо захочуть мати собі щось ексклюзивне, а цілком самостійно зроблять це самі.

Курс народної вишивки розпочали  ще минулого року та подовжили й цього на прохання зацікавлених аматорів.

Початкові шви, вільні лічильні та прозорі техніки, рушникові заповнення, виколювання, зерновий вивід, назбирування та занизування, рушникові шви та багато ще різних технік та тонкощів рукоділля вже встигли опанувати початківці мистецтва вишивки, починаючи з лютого. Всі ці хитромудрі назви вже не лякають їх, як це було на початку знайомства зблизька.

У Галереї народного мистецтва України в Черкасах навчають автентичній вишивці

— Головне, що наполегливість наших учнів буде добре нагороджена, — вважають майстрині, що навчають черкаське жіноцтво, повертаючи до джерел справжнього, українського. Зокрема, і до традицій вишивки, притаманної Лівобережжю. — Кожен із тих, хто не полінувався прийти до нашої Галереї, врешті зможе сама собі щось цікаве вишити. Насправді ручна робота нині дуже дорого цінується. А тому не всі можуть дозволити собі вишиванки, або щось інше за кілька тисяч гривень, замовляючи одяг у майстрів. Навчаючись у нас, у наших учениць збільшились шанси вдягти себе самостійно у вишуканий ексклюзивний одяг.

Читайте такожЧеркащанка власноруч виготовляє ляльки-обереги.

Катерина Миронюк сказав:

Дякую за такий позитивний відгук. Чекаємо всіх бажаючих, незалежно від рівня підготовки, долучитись до майстер-класів з вишивки щосуботи об 11-00 в Галереї народного мистецтва за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 251
Довідки за тел.: (096)-276-2526

Вгору