“У фентезі від “Слуги народу” Черкащину перетворили на “Уманську республіку з черкаським домініоном”, – Андрій Кравець

05 квітня 2019, 16:26

У ФЕНТЕЗІ ВІД «СЛУГИ НАРОДУ» ЧЕРКАЩИНУ ПЕРЕТВОРИЛИ НА… «УМАНСЬКУ АВТОНОМНУ РЕСПУБЛІКУ З ЧЕРКАСЬКИМ ДОМІНІОНОМ» - ПІСЛЯ "ПЄРЄВОРОТА ВАЄННИХ НАЦДРУЖИН" (див.скріншоти з відео серіалу).

На фоні двох представників української «класичної політики»: Порошенка і Тимошенко, фактично палець об палець не вдаривши і не відриваючись від концертної діяльності, у лідери першого туру вибився Зеленський.

При цьому балакучий у серіалах і гумористичних шоу персонаж під час виборчої кампанії більше відмовчувався, аніж говорив. Очевидно, справедливо вважав, що зайвим словом можна зіпсувати імідж, який тобі самі вигадали виборці.

Бо хтозна, як сприймуть слова реального Зеленського ті, хто бачить у ньому його кіноперсонажів.

Адже хтось вірить у нього, як у Васю Голобородька із «Слуги народу», хтось – як у імператора Бонапарта з фільму «Ржевський проти Наполеона», а хтось – навіть як у реінкарнацію Новосєльцева зі «Службового роману», перезнятого на новий манер…

Навіть зараз, перед другим туром, його піарники дуже обережно, дозовано і лише у патріотично налаштованих групах соцмереж розповсюджують інформацію про дійсно хорошу реальну справу від «Кварталівців» - їхнє волонтерство для фронту. Чому тільки у соцмережах, а не з телеекрану?

Мабуть, щоб «нє траміровать прєждєврємєнно сторонніков руського міра», які колись вже були травмовані діями Трампа, на якого так багато сподівань було…

Звичайно ж, основа нинішньої «передвиборчої програми» для прихильників ЗЕ - те, що зараз з екранів говорить Василь Голобородько.

Перефразовуючи Євгенія Кошового, коли «с(л)ишиш Васю», то думаєш, що обіцянки того Васі і Зеленський – це одна й та сама людина. А значить – дивись серію 2 нинішнього сезону «Слуги» - де показують, що сталося з Україною без такого от «Васі-рятівника»...

Після максимально жорстко висміяного у кіно перевороту за участі Нацдружин (у фільмі вони фігурують як «ваєнниє національниє дружини») Україна начебто розвалиться на 28 міні-держав: від «Вірджинії» у Західній Україні – до «SSSR» (чомусь англійськими літерами) на Донбасі. А в центрі – «Шведська волость» замість Полтавщини і «Уманська Автономна Республіка (у фільмі позначена на карті зіркою Давида, як на прапорі Ізраїлю) з «Черкаським домініоном» - замість нашої області.

Дуже нагадує найяскравішу вигадку російських політтехнологів Януковича під час його невдалого походу у Президенти в 2004 році – тоді росіянами так само малювалися фентезі-карти України, де зобразили, як при Ющенку держава начебто зразу буде поділена на Україну «першого (Західна), другого (Центральна) і третього (Східна) сортів».

Подивився перелік авторів сценарію фільму від 95-го кварталу: Яковлєв, Жидков, Жук, Костюк, Ільков, Авсєюшкін – та ні, таки інші люди, гумористи, а не політологи, хоча сценарій і схожий…

***
На «сцені» великої політики зараз усього двоє. Один – з уже відомими людьми в команді, хорошими і не ідеальними, але відомими. Хто в обоймі іншого – абсолютно загадка, бо з кіно «міністрів» не перетягнеш у реальне життя слідом за «президентом Голобородьком".

Я – ЗА ТЕЛЕДЕБАТИ! #Дебати_Челендж ☯️

ХОЧЕТЬСЯ ПОСЛУХАТИ ОБОХ ОДНОЧАСНО.
НА РІВНИХ – У ТЕЛЕВІЗОРІ, АЛЕ БЕЗ КІНО…

Андрій Кравець, черкаський журналіст

Пост з особистої сторінки у Фейсбук

Коментарі

Вгору