Відтепер наймолодші учні вітрильної школи на базі громадської організації «Козацькі вітрила» тренуються на нових човнах. Шість нових човнів та вітрила для них отримали в подарунок від ПП «Надія» таїї засновника АндранікаКазаряна.
Голова ГО «Козацькі вітрила» Сергій Прядка розповідає, що дитяче відділення для дев’ятирічок відкрили цієї весни. Але не було човнів для наймолодшої групи і відповідно діти не мали змоги тренуватися на воді. Тож, коли меценати подарували школі 6 човнів і нові вітрила, радості не було меж. Новенькі човни вже опускали на воду, пробували тренуватися в районі Митниці. Для дітей це, безперечно, особлива подія, адже перше тренування на воді, то незабутньо. Сьогодні в школі навчається 46 дітей, які із задоволенням відвідують усі заняття. Батьки вдячні, адже їх діти натхненні, зацікавлені і не пропускають тренувань. Кількість охочих ходити під вітрилами постійно зростає і вже виникає питання, чи достатньо тренерів для забезпечення безпеки. Тож є надія, що школа розвиватиметься й надалі активними темпами і саме в Черкасах виростуть нові чемпіони України.
Засновник ПП «Надія», меценат Андранік Казарян, з «Козацькими вітрилами» співпрацює не вперше.
– В межах одного з благодійних проектів Ротарі-клубу ми вже подарували для занять юних спортсменів проектор, – розповідає Андранік Казарян. – Саме тоді і оглянув базу їхню базу і вирішив, що ми можемо придбати кілька вітрильників. Я вважаю, що Черкаси просто зобов’язані розвивати водні види спорту. Акваторія Дніпра має бути не тільки тренувальною базою. Проведення змагань, чемпіонатів, фестивалів на воді приваблюють туристів у місто. Тому розвиваючи вітрильний спорт, ми не тільки гідно представляємо себе на міжнародній спортивній арені, але й розвиваємо економіку нашого міста.
Мама учня вітрильної школи Олена Листопад-Кононенко рада захопленню сина.
- У моїй сім’ї слово «яхта» не є екзотичним: кожного сезону тато Андрій – учасник щорічних перегонів на вітрильниках, а ми з синами – палкі вболівальники. Коли я побачила, як і мій молодший син Степан вперше став під вітрило – «на весла», я відчула неймовірне щастя і гордість за нього та інших вихованців черкаської вітрильної школи «На крилах вітру». Дітей спочатку «муштрували» в науках: теорія вітрильника, ЛФК, окремим обов’язковим уроком є плавання. Коли повідомили, що школі подарували дитячі човни, ми, батьки, тренери, а головне діти - зраділи, адже тепер є всі умови для практичних навичок справжніх яхтсменів. Можливо, вже зараз серед учнів навчається майбутній чемпіон. Наш красивий Дніпро, чудова погода, на горизонті видніється міст через дамбу, а погляд прикутий до дітей, які старанно гребуть у своїх яскравих жилетах. У цю хвилину - я була щасливою на 100%. Дякую всім, хто сьогодні рухає дитячих вітрильний спорт: тренерам, спортсменам, батькам та дітям і, звісно, меценатам. Човни - необхідна річ, прошу не зупинятись, «вперед, на крилах вітру».
*партнерський матеріал
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram