У «Дирекції парків» розповіли, скільки коштують вкрадені писанки

21 квітня 2017, 16:20

Викрадення писанок зі скверу «Юність» стало несподіванкою для КП «Дирекція парків», адже минулого року подібних крадіжок не було. Натомість за останній тиждень зі скверу поцупили два пасхальні яйця. Вартість кожного, без врахування роботи майстра, близько тисячі гривень. Виготовлені вони із пластику.

-  Одне викрали у ніч на вівторок, інше – напередодні пізно увечері, - розповідає директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. - У вівторок охоронець перебував на території скверу, але не бачив, як трапилося викрадення. Щодо вчорашнього випадку, то, зі слів охоронця, він чув, як якась жінка розмовляла по телефону і говорила комусь, що вона вже на виставці і питала, що їй робити далі.

Цій підслуханій телефонній розмові охоронець значення не надав. А коли через кілька хвилин повернувся, писанки вже не було.

В обох випадках на місце пригоди була викликана поліція та написані заяви.

Водночас Володимир Стойко навіть припустити не може навіщо викрадачам знадобилися пасхальні інсталяції.

- Ми взагалі не очікували такого повороту подій, тому що минулого року подібних випадків не було. Я не знаю, як можна пояснити такі вчинки і що можна робити з писанками. Такі інсталяції робляться для людей, а їх викрадають, - обурюється директор КП.

Нагадаємо, через крадіжки експозицію, яка мали діяти до 25 квітня, демонтують сьогодні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору