У Чигиринський військомат прийшов 78-річний чоловік

11 березня 2014, 14:46

Через кризову ситуацію, пов’язану із збройною агресією проти України, до Чигиринського військкомату почали масово звертатися добровольці, які бажають стати на захист своєї країни, інформує "Ремарка".

До військового комісаріату приходять громадяни різних вікових груп, найстаршим з яких був чоловік 1936 року народження. Особи, що є військовозобов'язаними, обліковуються окремо і у разі проведення мобілізації будуть викликані першочергово.

Військовозобов'язані відповідно до віку – це солдати до 40 років, сержанти до 45 років, прапорщики та молодші офіцери до 50 років, майори, підполковники до 55 років, полковники до 60 років)

Громадяни, які вже не є військовозобов'язаними, також беруться облік. Вони матимуть змогу взяти участь у забезпеченні мобілізаційних заходів, або надати свою допомогу у виконанні різних завдань Чигиринського РВК.

Крім того, військкомат проводить набір контрактників для комплектування посад військових частин за штатами мирного часу. Військовий комісаріат має відповідні переліки вакансій у різних військових частинах.

Кандидатів відбирають в першу чергу серед військовозобов’язаних, які пройшли військову службу та мають бажання служити за контрактом.

Відбір проводиться за прямою (спорідненою) військово-обліковою спеціальністю (механік-водій, командир танка, командир гармати, навідник, інші) та серед осіб, які мають цивільну спеціальність, споріднену з військовою (водії категорії «С», «Д», «Е», інші).

Після завершення кризи в Україні їм буде надано можливість звільнитися з військової служби достроково.

Чигиринським РВК здійснюється оперативне оформлення документів та відправка кандидатів у військові частини.

Вгору