У Чигирині зловмисники намагалися пограбувати ювелірний відділ (фото)

18 травня 2017, 20:49

18 травня поліцейські групи реагування батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області затримали зловмисників, які намагалась пограбувати ювелірний відділ в одному з торгівельних закладів Чигирина, пише "Вмісті".

Отримавши тривожне повідомлення від пункту централізованого спостереження, група реагування у складі поліцейського-водія взводу реагування батальйону УПО та працівника Чигиринського відділу національної поліції через три хвилини вже була на об’єкті.

Поліцейські миттєво відреагували на те, що з місця пригоди при їхній появі намагався від’їхати автомобіль ВАЗ 2105 обладнаний як таксі, та, заблокувавши йому виїзд, провели затримання підозрілих осіб даного транспортного засобу. Під час огляду в салоні ВАЗу поліцейські виявили характерні злочинні знаряддя: лом, рукавички, маски.

У магазині виявлено пошкоджені металопластикові вхідні двері, серцевина замка яких була зламана, очевидно, за допомогою лома. Злодії намагалися пробратися через кондитерський відділ до «ювелірки», але зрозумівши, що спрацювала сигналізація, спробували втекти.

Затримані молодики спортивної статури виявились мешканцями м. Кременчук, Полтавської області. Один з них раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.

Під час поверхневого огляду в них було виявлено ще й рослинну речовину, схожу на марихуану.

- Ця злочинна група засвітилась в місті ще раніше, - розповів старший сержант поліції Олег. Вони потрапляли в зону дій камер зовнішнього спостереження на різних об’єктах, з яких намагалися щось викрасти, або вчинили крадіжки.

Зрештою система охоронної сигналізації Управління поліції охорони в поєднанні з професійними діями та досвідом поліцейських охорони поклали край крадійським вояжам гастролерів з сусідньої області.

Наразі затримані передані до Чигиринського відділу національної поліції.

Коментарі

Вгору