У Чигирині шукають нового директора Будинку культури

05 травня 2017, 21:00

Днями на сайті Чигиринської мерії з’явилось оголошення про вакансію у місцевому Будинку культури. Тут шукають нового директора. Прийом документів від охочих керувати культурним закладом триватиме до 28 травня, пише "ГромЧЕ".

«Директором Чигиринського районного Будинку культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки,» – йдеться в оголошенні.

Згідно зі статтею 211 Закону України "Про культуру" керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї органу управління.

Документи кандидатів оприлюднять на офіційному сайті до 30 травня. Подання пропозицій та зауважень щодо кандидатур приймають електронною поштою ch.r.rada@bigmir.net до 7 червня.

Охочі стати новим директором Чигириського будинку культури на поштову (м.Чигирин, вул. Б. Хмельницького, 26) та електронну адресу (ch.r.rada@bigmir.net)до 29 травня треба подати такі документи:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних»;

– автобіографія, яка містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність; посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, який посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Конкурсна комісія проведе співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претендентів повідомляють за вказаними контактними номерами телефону та на адресу електронної пошти.

Вгору