У Чигирині готуються до осінньо-зимового періоду

20 липня 2017, 06:36

18 липня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Турика за участі заступника голови районної ради Валерія Невгоденка відбулось засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Про це із посиланням на ЧРДА пише "Ремарка".

У ході засідання районного штабу учасники заслухали доповіді секретаря міської ради Володимира Цівіна та головного інженера ГП "Чигиринські теплові мережі" Сергія Брайченка щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Цього ж дня проведено нараду з начальником Чигиринської служби з обслуговування систем газопостачання Кам`янського управління по експлуатації газового господарства Анатолієм Пишним з питання переведення жителів міста на індивідуальне опалення.

- Дане питання потребує посиленого контролю. Всім керівникам потрібно активно включитися в роботу, щоб спільними зусиллями досягти позитивних результатів, - зазначив Микола Васильович.

За результатами засідання міській раді дано доручення вивчити та розглянути дане питання на сесії міської ради та прозвітувати на наступному засіданні штабу.

Коментарі

Вгору