У Чорнобаївській ЦРЛ відкрили кабінет ультразвукової діагностики

07 травня 2015, 14:39

1430988117_cab

30 травня в Чорнобаївській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття кабінету ультразвукової діагностики, який оснащений сучасним медичним обладнанням, інформує Чорнобаївська РДА.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, голова районної ради Михайло Бурган, селищний та сільські голови.

Головний лікар центральної районної лікарні Тетяна Козлова окреслила параметри та функції обладнання: «Даний метод діагностики дозволяє досліджувати внутрішні органи і тканини на екрані монітора. Засновано УЗД на застосуванні ультразвукових хвиль, які відбиваються від різних тканин усередині організму і тим самим створюють зображення. Сучасні УЗД-пристрої дозволяють побачити органи людини в тривимірному зображенні з високою роздільною здатністю».

Відкриття оновленого діагностичного підрозділу має важливе значення для району, адже до цього часу жителі були змушені звертатись до медичних закладів області, а відтепер вони мають змогу отримати якісне діагностичне обслуговування і в центральній районній лікарні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору