У ЧНУ відкрили унікальну наукову лабораторію (відео)

23 травня 2015, 14:35

f01

На психологічному факультеті Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з’явилася унікальна Науково-навчальна лабораторія глибинної психокорекції. Її відкриття приурочили до Фестивалю науки, що нещодавно проходив в навчальному закладі.

На відкриття лабораторії до Черкас приїхала делегація із Міжнародного інституту глибинної психології.

Ректор ЧНУ Олександр Черевко висловив упевненість, що відкриття лабораторії глибинної психокорекції поліпшить якість підготовки фахівців-психологів.

- Нині ця професія як ніколи затребувана як для підбору і розстановки кадрів у бізнесових структурах, так і для соціальних цілей – адаптації тих, хто повернувся або переселився із зони АТО, - зазначив Олександр Черевко.

Академік Академії педагогічних наук України, професор, доктор психологічних наук Тамара Яценко розповіла, що колись мусила поїхати з Черкащини, аби впроваджувати свої наукові розробки. Нині вона рада, що на Черкащині є психологічний факультет. І вважає, що відкриття лабораторії глибинної психокорекції дасть науковцям нові можливості для розвитку психологічної науки.

Під час презентації лабораторії між Міжнародним інститутом глибинної психології та ЧНУ було підписано угоду про співпрацю.

Поділитись

Коментарі

Вгору