У ЧНУ стартував новий навчальний рік

17 серпня 2022, 17:05

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького стартував новий 2022-2023 навчальний рік, розповідає Суспільне.

"Освітній процес у ЧНУ розпочався організовано. На першому плані для нас безпека усіх його учасників. Тому проведено інструктажі з техніки безпеки, практичні тренування на випадок сигналу «Повітряна тривога». Навчання проходить у змішаному форматі, аби всі студенти мали можливість долучитися. Хвилиною мовчання вшановуємо тих, хто віддав життя на російсько-українській війні. Віримо в перемогу і всім силами її наближаємо" - говорить ректор ЧНУ Олександр Черевко. 

У дві зміни та у двох форматах — у ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва частина студентів навчається онлайн, інші — за партами. 

60% студентів обрали навчання у стінах закладу, розповів директор навчально-наукового інституту Тимофій Десятов.

На першій парі студентам ЧНУ провели інструктаж із безпеки під час повітряної тривоги. Вказівки, як діяти під час неї, є і на вході до лекційних аудиторій. Інформаційні матеріали доступні для студентів у паперовому й електронному форматах.

Студентка другого курсу Єлизавета Барбой обрала змішане навчання, бо так їй зручніше:

— Це класно тим, що ми завжди можемо перестрахуватися: якщо не виходить очно, то виходимо в онлайн і можемо зв’язатися один з одним із будь-якого куточка міста чи країни, побути разом, на парі щось обговорити.

Частина студентів приєднуються до навчання онлайн через смартдошку, зазначила викладачка Анна Остапенко.

— У нас на всі дисципліни створені гугл-класи, які наповнені та постійно поповнюються всіма необхідними матеріалами для того, щоб студент мав змогу засвоїти дисципліну. Звичайно ж, ми й самі контактуємо зі студентами. Тобто навчання змішане — поєднання форм онлайн і офлайн, — пояснила вона.

Другокурсниця Анастасія Приходько буде відвідувати пари наживо:

— Я дуже рада, що вийшла на очне навчання. Сидіти постійно вдома нудно, а тут друзі, живе спілкування, та і матеріал краще засвоюється, коли його розповідають наживо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору