У ЧНУ ще не знають про призначення Черевка в.о. ректора

24 червня 2014, 14:49

 

Нещодавно контракт ректора ЧНУ Анатолія Кузьмінського закінчився. Шириться інформація, що обов’язки ректора виконує екс-губернатор Черевко. «Нова Доба» звернулася до проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Андріяко за коментарем. Зараз обов’язки ректора виконує саме він.

За Законом України «Про вищу освіту» ректор обирається конференцією трудового колективу. До цього оголошується конкурс, на який протягом місяця подаються кандидатури й проводиться передвиборна кампанія.

За словами Юрія Володимировича, на 12.00 сьогодні до Черкаського національного університету не надійшло жодного наказу з Міносвіти про призначення в.о. ректора.

– Поки що інформація про те, що Олександр Черево в.о. ректора є неперевіреною, адже до університету документи про призначення не надходили, – повідомив Юрій Андріяко.

Нагадаємо, колишній голова Черкаської ОДА Олександр Черевко таки призначений в. о. ректора Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Про це в повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору