У ЧНУ вокалісти гурту “Voices” влаштували творчий вечір та зібрали допомогу для ЗСУ

19 травня 2023, 20:19

Фото: пресслужба ЧНУ

Фабрика музичного мистецтва “Voices” відзначила першу річницю своєї мистецько-патріотичної роботи великим благодійним творчим вечором, який відбувся у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького у День вишиванки, 18 травня.

Вокалісти презентували музичну програму "Наш перший рік: з Україною і для України", виконавши найкращі свої композиції, а також - кілька яскравих прем’єр.

У благодійну скриньку перед концертною залою ЧНУ відвідувачі виступу вкинули 14783 гривні, ще 15 тисяч гривень зарахували на картку. Зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу воїнам, які навчались в НІІ економіки та права ЧНУ ім. Богдана Хмельницького та підрозділу, у складі якого з окупантами бореться в.о. директора Черкаського музично-драматичного театру ім. Шевченка Роман Бурлаков.

Фото: пресслужба ЧНУ

Гурт “Voices” об'єднує талановитих студентів вже рік. За цей час сформувався колектив однодумців, які виконують мелодійні та змістовні українські пісні. Виступи колективу допомагають збирати кошти на потреби воїнів ЗСУ, серед яких чимало випускників вишу.

З першим роком діяльності хлопців та дівчат гурту “Voices” привітав ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко.

- Я захоплююсь та пишаюсь нашими студентами, зокрема, дуже потенційним до творчого зростання гуртом Фабрики музичного мистецтва "Voices". Вони невтомні, патріотичні, вони є прикладом служіння своїй країні через мистецтво співу. Я переконаний, що з таким духом та вірою ми безперечно переможемо агресора. Інакше з такою молоддю просто не може бути! Тому ми будемо підтримувати наших талановитих виконавців і допомагати їм долати пісенні “олімпи”, - зазначив Черевко.

Благодійний концерт співпав із Днем вишиванки. Тож атмосфера, в якій перебувала глядацька аудиторія - студенти та викладачі, була дійсно піднесеною та святковою.

- Саме вишиванка, українська пісня, український обереговий рушник — це по суті наш міцний український дух, який потрібно тримати. Сьогодні вже часто згадують про ментальне здоров’я нації. І от такі заходи, як сьогодні, і які традиційно відбуваються в стінах нашого університету, потрібні як ковток свіжого повітря. Нам потрібний наш "Voices". І, мабуть, ми вже не зможемо без цього гурту жити, бо він ототожнюється з нашою великою університетською родиною. Він нас гартує, не дає опускати руки, підтримує емоційно своєю неймовірною енергетикою,- акцентував Олександр Черевко.

Під час благодійного концерту гурт представив доволі потужну пісенну програму. На концерті звучали як знайомі естрадні композиції в цікавих аранжуваннях, так і музичні обробки класичних творів та народних пісень.

Тетяна Балякіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору