У Червоній слободі розгорається транспортний конфлікт (відео)

10 липня 2017, 16:01

У Червоній слободі, що під Черкасами, визрів транспортний конфлікт, інформує "ЧСН".

До сільського голови надійшла петиція за підписом півсотні селян із вимогою припинити рух маршрутних автобусів вулицею Небесної сотні. Ініціатори звернення стверджують, дорога після ремонту, який відбувся лише навесні, замість восьми метрів завширшки стала на два, а подекуди й на три вужчою. А, відтак, вже не відповідає державним нормам щодо руху громадського транспорту. Тож, просять владу до моменту усунення цих порушень рух маршруток цією ділянкою заборонити. Утім, перспектива залишитись без автобусного сполучення із Черкасами вивела на вулиці села противників цієї ідеї.

Хата однієї з жительок знаходиться по вулиці Небесної сотні. Каже, близькість дороги із напруженим трафіком, саме нею курсують маршрутки на Черкаси, останнім часом дається взнаки. Стіни її господи змережені тріщинами. Їх появу насамперед пов’язує із рухом великовагового транспорту. Старенька також поставила свій підпис під зверненням до сільського голови і пропонує альтернативу.

Тим часом на вулиці збираються десятки обурених місцевих жителів. Напередодні хтось поширив селом листівки з повідомленням ніби маршрутки з Черкас до Червоної слободи ходити не будуть.

Свій гнів сільчани адресують Івану Вірьовці. Саме він кілька тижнів тому збирав підписи земляків під петицією про тимчасову заборону трафіку Небесною сотнею. Чоловік зауважує, згідно із державними нормами ширина проїжджої частини при двосторонньому русі з пропуском громадського пасажирського транспорту повинна бути від 9 до 10,5 метрів. А проїжджа частина Небесної сотні нині завширшки всього шість.

На сходку нагодилася і сільський голова Зінаїда Михайленко. Посадовиця стверджує, вона на боці обурених людей і забороняти рух громадського транспорту не збирається.

Жодного фальшованого підпису у їх зверненні до голови села не було, в свою чергу стверджує Іван Вірьовка. Припиняти рух громадського транспорту у селі насправді ніхто не хотів, додає депутат сільради Тетяна Жупинас. А те, що сталося вона називає непорозумінням. На її думку, хтось дуже зацікавлений аби у Червоній слободі почалась ця колотнеча. Зокрема, не виключає і політичних інтриг.

А тим часом голові села надійшла альтернативна петиція – на підтримку руху маршрутних автобусів вулицею Небесної сотні.

Коментарі

Вгору