У “Черкасиводоканалі” розповіли, як поводяться із боржниками

07 травня 2014, 09:36

Більшість жителів Черкас сумлінно ставиться до обов'язку сплати послуг за водопостачання та водовідведення. Але є й такі споживачі, які отримують якісні послуги й не оплачують їх. На сьогодні дебіторська заборгованість населення перед підприємством складає понад 10 млн. грн.

КП «Черкасиводоканал» змушений вживати різких заходів, щоб спонукати таких споживачів до опати послуг. В основному, це відключення від водопостачання та водовідведення.

Останнє відключення споживача від мережі водопостачання відбулося у кінці квітня цього року, за адресою вул. Балакірєва.

Споживач заборгував підприємству понад 1200 грн. Нині ж до повного погашення заборгованості йому доведеться користуватися водою з вуличної колонки. Окрім цього, споживач має оплатити роботи із відновлення водопостачання.

"Шановні споживачі! Пам'ятайте, якщо у Вас є борг, Водоканал завжди готовий йти назустріч й укласти договір на поетапне погашення боргу, за умови часткової оплати. За детальнішою інформацією слід звертатися до служби обліку підприємства (тел. 32-11-77", - інформують у прес-службі КП "Черкасиодоканал".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору