У “Черкасиобленерго” хочуть підвищити зарплати працівникам

18 листопада 2019, 12:02

Збільшення фонду оплати праці у відповідних тарифах на 2020 рік на 32-34% можливе, але потребує затвердження. Для цього всім зацікавленим керівникам розподільчих компаній та профспілковим організаціям необхідно контролювати дане питання та захистити інтереси своїх працівників, - наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. 

Нагадаємо, 11 жовтня НКРЕКП схвалила проект Постанови, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 жовтня 2015 року № 2645». 

Проект постанови наразі розміщено на сайті НКРЕКП та протягом 30 днів – до 11 листопада — Комісія приймала зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань. Профспілкові організації надали свої зауваження та пропозиції до документу.

12 листопада 2019 року в НКРЕКП відбулась робоча зустріч членів Комісії з представниками профспілок. У ході дискусії члени Комісії зазначили, що докорінна зміна формули розрахунку витрат на оплату праці, яку запропонували Профспілки, не є прийнятною, оскільки аналогічна формула запроваджується для ліцензіатів з розподілу та постачання природного газу, та є уніфікованою. Нині Комісія проводить розрахунки тарифів на 2020 рік з максимальним наближенням кінцевого результату до Профспілкової формули. 

Згідно з цими розрахунками, для ліцензіатів із розподілу та постачання електричної енергії фонди оплати праці у відповідних тарифах на 2020 рік заплановано збільшити на 32-34% шляхом встановлення «зменшуючого» коефіцієнту β=0,6. Нагадуємо, у 2019 році β дорівнював 0,37. Крім того, Комісія докладатиме подальших зусиль щодо приведення цього коефіцієнту до рівня «одиниці» протягом трьох наступних переглядів тарифів, тобто його нівелювання.

Остаточна редакція формулювань змін до Порядку відбудеться на відкритих слуханнях НКРЕКП, участь в яких візьме керівний склад ПАТ «Черкасиобленерго». Слухання відбудуться 19 листопада 2019 року.

За інформацією пресслужби "Черкасиобленерго"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору