У черкаських парках обрізають дерева (фото)

22 березня 2018, 09:21

Наступного тижня «Дирекція парків» планує завершити роботи із санітарної обрізки дерев та кущів в усіх парках та скверах міста. Про це інформують у прес-службі КП «Дирекція парків».

Повну чистку провели на центральній алеї у парку «Перемоги». Там лишили стовбури дерев заввишки 7-8 метрів.

- Ми провели кардинальне обрізання до 7-8 метрів. Гілки обрізають, щоб «омолодити» дерева. Після такої процедури формується нова крона, - говорить начальник відділення №2 КП «Дирекція парків» Андрій Попов та додає, що це продовжує життя дереву та сприяє кращому поглинанню ним негативних речовин.

Зараз робітники повністю прочищають кущі та дерева в інших парках та скверах, особливу увагу звертають на омелу.

Такі роботи мають проводитися щороку до початку соковиділення, цвітіння. Однак, за словами директора КП «Дирекція парків» Володимира Стойка, минулі роки виконати у повному обсязі роботи з санітарної чистки не вдавалося через брак техніки та робочих рук.

- Ми і нині потребуємо працівників з благоустрою у парки та сквери нашого міста. Адже площі зростають, обсяги роботи також. Та попри це маємо хороші результати, адже нині підприємство має власний трактор, придбали й більше одиниць сучаснішого обладнання для проведення таких робіт. Маємо й одну автовишку, проте її недостатньо, щоб обслуговувати усі 36 об’єктів, які у нас на балансі. Це 205 гектарів парків, скверів, пляжів та лісових масивів, - зауважує Володимир Стойко.

За умови сприятливої погоди санітарну чистку центральної алеї парку «Перемога» планують завершити вже наступного тижня.

Нагадаємо, КП «Дирекція парків» шукає робітників з благоустрою на прибирання території та слюсарів. Деталі за телефоном: (0472)63-25-34.

Поділитись

Коментарі

Галина сказав:

Необхідно залучати на допомогу і мешканців міста, зробивши оголошення по телебаченню та радіо.

Вгору