У Черкаському районі зросла кількість злочинів серед неповнолітніх

29 травня 2015, 12:35

00014e19108d4cecf8bc3615dff6f113

Аналізуючи стан злочинності виявлено, що 92,3 % кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми на території Черкаського району у поточному році — це злочини проти майнових прав громадян, що на 70 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, інформує прокуратура Черкаського району.

Водночас, встановлено, що рівень злочинів спрямованих проти здоров’я особи та злочинів у сфері обігу наркотичних засобів має тенденцію до зниження.

Так, за аналогічний період 2014 року понад 66 %, від зареєстрованих кримінальних правопорушень вчинених неповнолітніми, становили злочини проти охорони здоров’я особи — легкі тілесні ушкодження, злочини проти власності складали 22,2 % та злочини у сфері обігу наркотичних засобів – 11 %.

Робота прокуратури Черкаського району за даним напрямком спрямована не тільки на здійснення процесуального керівництва під час досудового розслідування кримінальних правопорушень вчинених неповнолітніми, а й на координацію діяльності служби у справах дітей, відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування району та сектору кримінальної міліції у справах дітей Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області з метою своєчасного виявлення та попередження правопорушень.

Проте, досягнути найкращого результату можливо лише за сприяння батьків або осіб, що їх замінюють. Тому, звертаємось до кожного з батьків, опікунів та піклувальників, пильнуйте своїх дітей, проявляйте увагу, особливо у вільний від навчання час.

В Черкаському районі діє безліч гуртків різних напрямків. Допоможіть дітям підібрати гурток за власним вподобанням, це допоможе їм з користю проводити час та розвиватися в позитивному напрямку.

Спільними зусиллями, всебічно опікаючи дітей, ми позбавимо їх часу і бажання вступати в конфлікт із законом.

Поділитись

Коментарі

Вгору