У Черкаському районі оштрафували продавця нелегального дизпалива (фото)

23 листопада 2015, 07:34

IMG_0053

В межах операції «Нафтопродукт-2015» співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області було задокументовано незаконну діяльність жителя Черкаського району, який всупереч чинному законодавству в своєму домоволодінні зберігав з метою збуту та реалізовував незаконно виготовлені паливно-мастильні матеріали.

Під час проведення обшуку на подвір’ї домоволодіння працівниками податкової міліції було виявлено та вилучено майже 3,5 тис. літрів дизельного палива без необхідних дозвільних документів (сертифікатів якості, лабораторних висновків, тощо), пластикові ємності, каністри, насос із заправним пістолетом та лічильником та інші докази протиправної діяльності. Відносно організатора підпільної автозаправної станції слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області було розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст. 204 КК України.

IMG_0054

В ході досудового розслідування для проведення дослідження були відібрані зразки вилучених нафтопродуктів. Згідно з висновком експертів паливно-мастильні матеріали (дизельне паливо) мало складну хімічну будову та не відповідало вимогам ДСТУ.

IMG_0064

Вироком Черкаського районного суду правопорушника засуджено за незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів та призначено покарання у вигляді 17 тис. грн. штрафу з конфіскацією незаконно виготовлених нафтопродуктів.

IMG_0086

Поділитись

Коментарі

Вгору