Миколаївсько-різдвяний благодійний марафон в ЧНУ завершився. В університеті не підбивали підсумки, скільки коштів зібрали чи скільки подарунків вручили. Набагато цінніше для всієї студентської та викладацької спільноти було відчути причетність до колективного прояву доброчинності. Бо благодійність — це про щедрість і про справедливість, це про спілкування і про підтримку.
Проректорка з освітньо-виховної та іміджевої діяльності Галина Гаврилюк розповіла про благодійні акції, допомогу та турботу, яку студенти Черкаського національного надавали всім, хто цього потребував.
Студенти влаштували благочинну акцію для "Країни добра"
Студенти інституту інформаційних та освітніх технологій влаштували доброчинну акцію для дітей з Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра». Там їх зустріли як добрих друзів, адже і сама директорка закладу Ірина Зганяйко - випускниця Черкаського фізмату.
Організатори заходу відвідали новорічне свято в садочку, вручили наприкінці події солодкі подарунки та іграшки.
Студенти відправили на передову смаколики
Студенти інституту іноземних мов, факультету обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем зібрали гостинці нашим захисникам і відправили їх на передову. Особливу вдячність висловили студентці Анастасії Компанієць за домашню випічку та надзвичайно красиві подарунки, створені власноруч.
Студенти подбали про безпритульних тварин
Про безпритульних тварин подбали студенти інституту природничих та аграрних наук, а студрадівці інституту педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва з подарунками відвідали своїх підопічних в Черкаському міському товаристві захисту тварин «Друг» — так завершилась їхня акція «Лапа доброти».
Студенти ЧНУ влаштували свято для школярів
З гостинцями до малечі вирушили студенти інституту української філології та соціальних комунікацій та інституту фізичної культури, спорту і здоров’я. Цьогоріч їх чекали в Черкаському навчально-реабілітаційному центрі, Вільшанській спеціальній школі та Золотоніській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті.
«Похід у дитячий будинок дав мені зрозуміти, наскільки важливо цінувати свою родину, батьків та життя. Дарувати подарунки маленьким діткам і спостерігати за тим, як вони радіють кожній іграшці чи книжечці — це шалені емоції. Хочеться, щоб було більше небайдужих та добрих людей, які робитимуть цих малят щасливими в новорічні свята. Робіть добро — і воно обов'язково до вас повернеться!» — поділилася тоді думками студентка 1-А курсу Вікторія Андрєєва.
Для стимулювання активності доброчинців студрада інституту провела благодійну лотерею, де всі охочі могли купити шкільне приладдя для діток.
Економісти спілкувалися з "сонячними" дітками
Студенти завітали до школи №25, при якій функціонує громадська організація «Сонячні діти». Привезли кошти, зібрані в інституті під час благодійної акції.
Разом із дітками студенти взяли участь у майстер-класі з виготовлення мила, робили новорічні прикраси. Дійство закінчилося святковими смаколиками й чаєм. На згадку студентам ЧНУ подарували шкарпетки, печиво та мило, яке вони зробили разом із дітками.
Психологи подарували "маленьке диво" підопічним геріатричного пансіонату
Пансіонат тісно співпрацює із психологічним факультетом і студентами ЧНУ. У межах благодійного марафону «Подаруй маленьке диво» психологічний факультет зібрав солодощі, чай, каву, новорічні прикраси та гроші у сумі 3 тисячі гривень. Подарунки були передані підопічним для організації та проведення новорічних святкувань.
Студенти стали донорами плазми й пожертвували гроші в благодійний фонд
Історики, філософи, а тепер уже й міжнародники Черкаського національного мають давні приятельські стосунки з дитячим відділенням Черкаського онкологічного диспансеру. Цьогоріч вони не тільки поширювали книгу, створену психологом онкодиспансеру Надією Азаматовою разом із хворими дітьми, а й здали плазму в «Biopharma Plasma Черкаси». А свої виплати за донації плазми пожертвували в благодійний фонд на ліки для дітей, хворих на ВІЛ та СНІД.
Студенти-сироти ЧНУ розповіли про свої проблеми ректору
Директори інститутів, декани факультетів проводять неформальні зустрічі з дітьми-сиротами й під опікою, а таких студентів щороку більшає. Нині в ЧНУ їх навчається 80. Поспілкувався з неповнолітніми сиротами й ректор університету Олександр Черевко, а цукерки від Святого Миколая передав їм голова профкому ЧНУ Ігор Погрібний.
На заході студенти познайомилися з ректором, розповіли про свої враження від навчання, можливі невирішені проблеми та складнощі щодо навчання та проживання у гуртожитку. Студентів привітали зі Святим Миколаєм не лише на словах, а й ділом, зокрема, матеріальною допомогою та солодкими дарунками.
Під час зустрічі не обійшлося і без спогадів. Олександр Черевко розповів про свій шлях успіху: з чого починав, яких складнощів зазнавав і як виходив зі скрутних ситуацій.
За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram