У черкаському музеї відбулася “надприродна” вечірка (фото)

31 жовтня 2016, 10:43

v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12

Щороку напередодні Дня всіх святих Черкаський художній музей запрошує любителів містики і таємниць на тематичну вечірку. Всі поверхи музею цього разу рясніли загадковими прикрасами у формі привидів, летючих мишей, відьом. Попри дощ за вікном, гості відповідально підійшли до створення "хеловінського" образу і одягли яскраві вбрання. Тим, хто не встиг підготувати свій образ, художники пропонували зробити аква-грим, пише in.ck.ua.

v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12

- Сьогодні я в образі вдови Графа Дракули. Ми з друзями ходимо на вечірку в музей не перший рік, тому що тут завжди можна поспілкуватися з активними людьми, які шукають щось нове і пробують себе у сміливих образах, - розповідає гостя вечірки Катерина Марченко.

v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12 (1)

У кожній кімнаті на відвідувачів чекав сюрприз: "темний-темний" коридор з туманом, історії про загадкові експонати музею, "похмурі" майстер-класи, а також модні капелюхи чарівників.

v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12 (2)

- У травні ми проводили акцію "Ніч в музеї", присвячену книзі "Аліса в країні чудес". Тоді я пошила декілька капелюхів за мотивами цієї чудової казки. А коли вирішили організувати вечірку до Хеловіну, мене попросили пошити капелюшки і для цього свята. Представлені сьогодні вироби я встигла пошити всього за два з половиною тижні. В хід пішло все – кофтинки секретаря, краватка колеги, шпильки та інші підручні матеріали. Також зробила капелюх з "Гаррі Поттера". Потрібно сісти на стілець під капелюх, загадати бажання і воно обов'язково збудеться, - розповідає музейний працівник Світлана Маслова.

v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12 (3)

На вечірці можна було дізнатися своє майбутнє в астролога, а також взяти участь в дуелі на чарівних паличках за лист-запрошення в Хогвартс.

v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12 (4)

- Я великий фанат "Гаррі Поттера", тому під час поїздки в США за програмою обміну відвідала замок Хогвартс у Флориді. Звідти я привезла безліч сувенірів, зокрема оригінальну чарівну паличку, мантії та солодощі. В нашому музеї щороку проходить вечірка з нагоди Хеловіну. Я завжди хотіла додати до неї щось своє, тому придумала організувати гру по цій франшизі, - каже організатор гри по "Гаррі Поттеру" Анастасія Потасенова.

v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12 (5)

Черкаські кондитери підготували солодощі і смачні напої для зголоднілих гостей. А у майстрів hand-made можна було придбати цікаві прикраси та сувеніри. Завершила вечір запальна дискотека з діджеєм і дитяча вікторина.

v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12 (6) v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12 (7) v-cherkasskom-hudozhestvennom-muzee-proshla.12 (8)

Коментарі

Вгору