У Черкаського ліцею хотіли забрати майно

12 січня 2015, 21:44

суд

Прокуратура Черкаської області звернулася до Черкаського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Соснівського відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції про скасування незаконних та передчасних постанов державного виконавця на арешт майна державного навчального закладу «Черкаський професійно-технічний ліцей».

За результатами комплексного аналізу норм Закону України «Про освіту» та Закону України «Про професійно-технічну освіту», вбачається, що одним із основних принципів є доступність освітніх послуг.

Накладення арешту на майно, в тому числі, транспортні засоби закладу освіти перешкоджає його нормальному функціонуванню, проведенню навчально- виробничого процесу, а відповідно і здобуттю учнями та слухачами відповідних знань та навиків, оскільки одним із напрямків діяльності закладу є навчання учнів автомайстерності.

Рішенням суду від 22.12.2014 позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі, скасовано незаконні постанови державного виконавця та поновлено права учнів на здобуття освіти.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору