У черкаській ОДА не кажуть, скільки насправді коштував рекорд

02 червня 2016, 20:40
Фото: Про все

Фото: Про все

Присідали та віджималися, а сьогодні ще й прес качали. За останні кілька років Черкаси встановили вже третій спортивний рекорд із одночасного та масового виконання спортивного елементу. 25 разів прес сьогодні прокачало 827 черкащан. Та в яку суму обійшовся цей рекорд в управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА поки не кажуть, хоча раніше начальник  Управління Максим Зеленський коментував журналістам, що бюджет такого заходу - 150 тисяч гривень (державні та спонсорські кошти).

Витрачання такої суттєвої суми на спортивне дійство відразу викликало неабияке обурення багатьох черкащан.

Так, черкаський журналіст Назарій Вівчарик  переконаний, що популяризувати спорт варто, але не в такий спосіб.

- Я - за здоровий образ життя, я - за спорт! Але я проти таких акцій, бо вже не від однієї людини чув, що не такими масовками треба популяризувати здоровий спосіб життя! Блін, випускники не святкують випускний, а здають кошти на армію, а тут прес за бюджетні гроші качатимуть. Але що казати? Це як головою об стінку, - написав журналіст на своїй сторінці у Фейсбук.

Такої ж думки і громадський активіст Сергій Слинько.

- Особисто завжди підтримую ідею рекордів, флешмобів, квестів та інших розважальних заходів. Але результат має виправдовувати засоби, особливо, коли вони йдуть з кишені кожного черкащанина у вигляді податків. На фоні часом скромного матеріально-технічного забезпечення спортивних закладів, чи є сенс витрачати 150 тис. грн. на сцену та екіпіровку для разового віджимання? - каже громадський діяч Сергій Слинько. - А найкраща популяризація спорту та здорового способу життя – власний приклад! Далеко ходити чиновникам ОДА не потрібно, а почати можна популяризувати здоровий спосіб життя бодай з ліквідації попільниць у туалетах ОДА та створення умов для безпечного паркування велосипедистів у внутрішньому дворі ОДА.

Сам рекорд, на думку Сергія Слинька, можна було б провести і значно скромніше.

- На мою думку досягти мети можна було б і з існуючою в ОДА апаратурою, наявним на Соборній площі підвищенням замість сцени та без екіпіровки кожному учаснику, - переконаний Сергій Слинько.

Утім під час сьогоднішнього встановлення рекорду начальник  управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський вже був не надто багатослівним, коли мова заходила про фінансову частину рекорду.

- Суми у 150 тисяч немає, - зазначив у коментарі журналістам чиновник. – Щодо фінансів, то окремо буде представлено публічно звіт. Але ця сума у десятки разів менша.

Водночас невдоволення сьогоднішній рекорд викликав і у черкаських водіїв. Адже  через встановлення рекорду на кілька годин було перекрито центр міста, бо ж прес качали на Соборній площі. Містяни обурювалися, говорячи, що цей захід можна було б провести у Долині троянд, чи на стадіоні, або хоча б у вихідний день.

До речі: 

«Про все» поцікавилося, як 150 тисяч гривень могли б підсобити бійцям на передовій. Що на цю суму можна придбати, розповів черкаський волонтер В’ячеслав Скічко.

- Це може бути або 50 добрих біноклів, або 30 підзорних труб, або 10 цифрових рацій з шифруванням, або 5 приладів нічного бачення, або 2 тепловізори, або 1 тепловізійний снайперський приціл. Насправді варіантів дуже багато, - зазначив волонтер.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору