У Черкаській області СБУ викрила посадовця, який вимагав 80 тисяч гривень хабара

21 лютого 2014, 18:40

Співробітники СБУ спільно із прокуратурою Черкаської області викрили та припинили протиправну діяльність начальника територіального підрозділу реєстраційної служби в Черкаській області, який вимагав 80 тисяч гривень неправомірної вигоди, інформує прес-служба відомства.

Встановлено, що посадовець вимагав гроші від керівника одного з сільськогосподарських підприємств області за оформлення 200 договорів оренди земельних ділянок (із розрахунку 400 гривень за договір).

14 лютого ц.р. в рамках розпочатого за матеріалами СБУ слідчими обласної прокуратури кримінального провадження правоохоронці затримали посадовця у його робочому кабінеті під час одержання від представника підприємства квитанції щодо перерахування на рахунок посадовця 30 тисяч гривень та одержання готівки у розмірі 10 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно службової особи територіального реєстраційної служби в Черкаській області за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального Кодексу України триває.

Наразі правопорушнику оголошено про підозру у вчиненні злочину та обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

 

Поділитись

Коментарі

Carp сказав:

Когда эти идиоты понажираются???

Вгору