У черкаській міській інфекційній лікарні завершили капітальний ремонт

19 березня 2017, 12:20

На відновлення рампи інфекційної лікарні в Черкасах із бюджету міста виділили 1,2 млн. грн. Завдяки ремонту вдалося запобігти руйнуванню корпусу, пише "Діловий регіон".

Необхідність капітального ремонту назрівала давно. Збудований у 70-х роках минулого століття корпус лікарні почав просідати і давати тріщини. Роботи розпочали у 2015 році. Кошти виділили з бюджету соціально-економічного розвитку міста. Загальна сума за два роки становила 1,2 млн. грн.

Під час капітального ремонту укріпили рампу та оновили і розширили систему пандусів.

- Це найбільший ремонт за останні кілька років. Для нас він був дуже важливим, тому що руйнувалося приміщення. Кожні 2-3 роки нам доводилося робити в палатах косметичні ремонти, яких надовго не вистачало. Тепер, сподіваємося, ремонтувати доведеться менше. Ми додали кілька пандусів там, де знаходиться прийомний покій, виписні кімнати і центральний вхід. Тепер людям на візках та з дитячими колясками буде зручно пересуватися», – розповіла директор КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Світлана Волгіна.

По завершенню холодного періоду буде проведено оцінку, чи витримало покриття низькі температури та сніг. За словами Світлани Волгіної, із будівельниками є домовленість про безкоштовне усунення дефектів протягом 5 років у випадку неякісного ремонту.

Відновлення рампи фінансувалося з бюджету міста. Однак поточні ремонтні роботи в лікарні здійснюють за власні кошти, а їх не так багато. Вдається відремонтувати не більше 3-4 палат щороку. Завдяки цьому в лікарні немає палат, які б вимагали серйозного ремонту.

- Це звичайно, не євроремонт, але ми забезпечуємо належні умови, чистоту. Кожна палата оснащена умивальником, у більшості є ванна чи душова. Тепер сподіваємося, що після капітального ремонту буде менша потреба у відновленні палат. Легше буде підтримувати, – відзначила Світлана Волгіна.

- Поточні ремонти здійснюються за кошти благодійних внесків та спонсорської допомоги. Ми намагаємося залучити всі можливі засоби, щоб забезпечити належні умови перебування пацієнтам. Допомагає нам також Черкаське обласне відділення Міжнародного фонду допомоги постраждалим унаслідок травм та захворювань. Бюджетних коштів катастрофічно не вистачає, тому ми змушені звертатися до пацієнтів. Хоча більшість дуже негативно ставиться до благодійних внесків, – констатує Світлана Волгіна. – Будь-який головний лікар держаної лікарні скаже, що не хоче благодійних внесків. Але наш бюджет настільки бідний, що не покриває всі ці видатки. І якби ми користувалися тільки бюджетними засобами, то всі лікарні на сьогодні були б без ремонтів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору