У черкаській лікарні встановили перший бахіломат

03 червня 2018, 16:27

У приміщенні міської дитячої лікарні в Черкасах, що на вулиці Олени Теліги, з’явився перший бахіломат.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Цей автомат встановили для того, аби дотримуватися санітарно-епідеміологічного режиму та для зручності відвідувачів. Загалом подібними апаратами хочуть оснастити всі стаціонарні медичні заклади міста.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, наказ про це був виданий їхнім структурним підрозділом у квітні.

– У сучасному європейському стилі життя ми повинні бути свідомі того, що в закладах охорони здоров’я необхідно підтримувати санітарно-епідеміологічний режим. Особливо в осінньо-весняний періоди, коли на дворі багато бруду й все це «чіпляється» на взуття, – говорить він. – Через це було доручення закладам вивчити питання встановлення бахіломатів двома шляхами: або купити в свою власність, або здати площу в оренду власникам таких автоматів.

За його словами, нині вивчають пропозиції Перша міська лікарня, Друга міська лікарня та пологовий будинок.

– Наша позиція однозначна – всі стаціонарні заклади повинні мати апарати, які забезпечують пацієнтів незалежно від пори року та від часу доби тим захистом взуття, в якому вони можуть пройти в палату до своїх рідних та близьких, – зауважив Олег Стадник. – Саме з таких деталей і складається загальне враження про систему охорони здоров’я. Про рівень медицини свідчить не лише рівень діагностичної бази, а й рівень дотичних послуг.

Володимир сказав:

Чому написи мовою окупанта? Саме з таких деталей і складається загальне враження про систему охорони здоров’я.

Саша сказав:

Безплатно? Если Платон нікому они ненужны

Квентін Буратіно сказав:

В обласній дитячій вже років 5 стоїть. Тільки час від часу порожній. А от пеленальних столиків ні в обласній ні в міській біля гардеробу ніхто не поставить,і місць для колясок не передбачено,хоча це дитяча лікарня. Дитяча,Карл…!

Вгору