У черкаській “Батьківщині” образилися через те, що Добровольський не став секретарем міськради

07 березня 2014, 14:16

Засідання сесії Черкаської міської ради 6 березня  засвідчило, що працювати на громаду Черкас прозоро і без хабарництва готові лише депутати фракції ВО "Батьківщина", - інформують у прес-службі фракції.

Більшість у Черкаській міській раді і надалі продовжує складатися з колишньої фракції Партії регіонів і їхніх сателітів – групи «Черкащани» та комуністів. Прикро також констатувати, що їхні методи і принципи керування містом розділяють і депутати від «Удару». А «Вільні демократи» зовсім ігнорують життєважливі для Черкас події.

Голосування за кандидата у секретарі Черкаської міської ради Миколу Добровольського продемонструвало те, на скільки депутати рахуються з думкою громади. Нагадаємо, що кандидатура Добровольського була обговорена гласно, без кулуарних домовленостей і таємниць від черкащан. Його кандидатуру одноголосно підтримали члени Народної ради Черкас, до якої входять представники «Свободи», «Удару», «Батьківщини», «Демократичного альянсу», «Партії вільних демократів», депутатів від фракції «Черкащани», представники Автомайдану, Народної самооборони, Правого сектору, інших громадських активістів. Тобто відбулося повне нехтування думкою громади. Відтак варто констатувати, що склад ради не відповідає інтересам жителів Черкас і потребує повного перезавантаження.

Наголошуємо, що депутати від ВО «Батьківщина» не борються за посади. Члени партії ВО «Батьківщина» у нелегкий для країни час взяли на себе сміливість та відповідальність за долю держави. Ми погодилися керувати країною у період розрухи, величезних боргів та «дірок» у бюджеті. Черкаські батьківщинівці готові були утримати ситуацію в Черкасах.

Однак багато депутатів Черкаської міської ради боїться пройти повну люстрацію та позбутися займаних посад у структурних підрозділах міської ради. Та, найголовніше, висунуті батьківщинівцями гасла, які на сесії озвучив Микола Добровольський, не відповідають бажанням та сутності депутатів від більшості:

- Працювати чесно, забути про хабарі та схеми відкатів;

- Переглянути бюджет розвитку та ПСЕР;

- Внести суттєві зміни до бюджету задля забезпечення, в першу чергу, потреб громадян міста та припинити безглузді витрачання грошей на непотрібні проекти, або на ті проекти, що не на часі;

- Період, що залишився до проведення виборів на місцевому рівні, попрацювати з максимальною ефективністю для громади міста;

- Провести чесні і прозорі вибори всіх рівнів;

- Щодо доцільності збереження посад колишніми представниками ПР та їх сателітів, то всі вони мають бути піддані перевірці незалежного аудиту (якщо за результатами цих перевірок будуть виявлені схеми відмивання бюджетних коштів чи інші зловживання, усі такі факти мають бути розслідувані правоохоронними органами та прокуратурою міста).

Аналіз Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста свідчить про те, що закладені там суми на різні потреби не є жиитєнеобхідними для Черкас, а лише свідчать про матеріальну зацікавленість окремих осіб. Погодьмося, що будівництво та встановлення Колеса огляду за більш ніж 3 млн не є на часі. А з яких міркувань заклали придбання квартири для судді Черкаського окружного адміністративного суду за 900 тис. грн? Чи потрібно сьогодні купувати та встановлювати святкову підсвітку на будівлі мерії? І це лише поодинокі приклади.

Ми наголошуємо, що депутати, політики та службовці, які працювали під протекторатом Януковича, не мають морального права залишатися на своїх робочих місцях. І більше того – повинні нести відповідальність за дії свого колишнього шефа.

Чи за такі «розклади» стояли та помирали люди на Майдані!?

ВО "Батьківщина" й надалі будемо радитися та узгоджувати кожну кандидатуру з громадськістю, з Майданом, з Народною радою. Ми вимагаємо повного перезавантаження міста зокрема і країни в цілому!

Поділитись

Коментарі

Вгору