У Черкасах засудили молоду матір, яка залишила свого 3-річного сина без води та їжі

18 січня 2024, 18:40

У Черкасах винесли вирок 22-річній жінці, яка зачинила у квартирі свого трирічного сина й 3 доби відпочивала із малознайомим чоловіком. Дитина увесь час була без їжі та води.

Випадок стався у грудні минулого року. Жінка вночі покинула свого сина і повернулася за 3 дні. Хлопчик перебував без одягу, їжі й води у зачиненій квартирі в антисанітарії. Це помітив власник квартири та повідомив медиків і правоохоронців. Хлопчика доправили до лікарні в стані середньої тяжкості.

Придніпровський районний суд визнав жінку винною у залишенні дитини в небезпеці та покарав її умовним терміном. Також на 3 місяці їй встановили обмеження спілкування з дитиною.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Служба у справах дітей цю ситуацію,очевидно,не коментувала.Хоча,соціальні працівники зобов’язані на законодавчому рівні перевіряти умови життя дитини і ставити подібні родини на облік.Але,на жаль,позиція безвідповідальних чиновників залишається звичною для подібних випадків у нашому місті-що не станеться,винні знайдуться,головне,що притягти до відповідальності соціального працівника будь-якого рівня,абсолютно неможливо.Діти самі себе не захистять ні від горе-батьків,ні від горе-працівників соціальних служб,які вдало цим і користуються,щоразу уникаючи відповідальності за свою безвідповідальність.

Вгору