У Черкасах замінили трансформатор, який вийшов з ладу під час перемикань світла

06 березня 2026, 09:47

Нещодавно на одній з вулиць Черкас енергетики замінили трансформатор та відновили електропостачання споживачам.

- Через значні навантаження та постійні перемикання періодично траплялись аварійні ситуації, які наші спеціалісти ліквідовували у найкоротші терміни, – розповів головний інженер ВСП «Черкаські міські енергетичні мережі» Віктор Антонюк.

Старший майстер з експлуатації розподільних мереж ВСП «Черкаські міські енергетичні мережі» Андрій Янович додав, що трансформатор, який вийшов з ладу, ремонтуватиме спеціалізована бригада енергетиків.

- Заміну трансформатора виконували спеціалісти бригади трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв. Демонтовано трансформатор, який вийшов з ладу, та встановлено інший, діючий трансформатор. Виконано його ошиновку, заземлення, встановлення шин, кабелю та здійснені усі необхідні роботи для ліквідації аварійної ситуації, - розповів Янович.

За повідомленням пресслужби АТ "Черкасиобленерго"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору