У Черкасах забудовник завдав збитків на триста тисяч гривень

22 листопада 2019, 21:05

котеджі «Д.Т.» на dom.ria

Директору житлово-будівельного кооперативу «Д.Т.» самовільно будував котеджне містечко по вул. Сержанта Волкова у м. Черкаси (мікрорайон Дахнівка), яке розташоване на землях комунальної власності Черкаської міської ради.

За самовільне будівництво директору житлово-будівельного кооперативу Черкаська місцева прокуратура повідомила про підозру. Згідно висновку експерта, розмір заподіяної шкоди становить 300 тисяч гривень.

Забудовник без належного оформлення права власності, права користування чи оренди на землю, та їх державної реєстрації, а також відповідних документів, які надають право виконувати будівельні роботи з травня 2018 року до лютий 2019 року, здійснив самовільне будівництво котеджного містечка на самовільно зайнятій земельній ділянці, площею 1,9 га.

Дії забудовника кваліфікують за ч. 3 ст. 197ˡ КК України, а саме: самовільне будівництво будівель на самовільно зайнятій земельній ділянці, яким завдано значної шкоди її законному власнику.

- Разом із тим, хочемо зазначити, що 14.02.2019 на підставі рішення сесії Черкаської міської ради укладено договір оренди вказаної земельної ділянки площею 1,9 га з директором житлово-будівельного кооперативу «Д.Т.», незважаючи на те, що Черкаська місцева прокуратура наголошувала секретарю Черкаської міської ради та депутатському корпусу про неможливість прийняття вказаного рішення без проведення аукціону. Зокрема через те, що вказане підприємство отримало земельну ділянку надавши державному реєстратору неправдиві відомості, на підставі яких реєстратор зареєстрував недобудований об'єкт, що дало змогу власнику отримати земельну ділянку з порушенням вимог Земельного кодексу України, - зазначають у пресслужбі черкаської місцевої прокуратури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору