У Черкасах визначили найсильніших на чемпіонаті з підйому на біцепс

15 грудня 2018, 08:00

У Черкасах визначили найсильніших на чемпіонаті з підйому на біцепс

Чемпіонат з підйому на біцепс відбувся у позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. Змагання проводилися серед юнаків 2000 року народження та молодші та юніорів 1997 року народження і молодші. Свої спортивні здібності продемонстрували вихованці дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Вікторія» та «Олімпійські надії».

Клубний чемпіонат організований з метою популяризації силових видів спорту; агітації та пропаганди фізичної культури і спорту серед підлітків та молоді; широкого залучення учнівської та студентської молоді до занять фізичною культурою і спортом.

Змагання проводилися згідно з Правилами, затвердженими Українською федерацією натурального пауерліфтингу по системі трьох спроб у чотирьох вагових категоріях: до 60 кг, до 70 кг, до 80 кг, до 90 кг та до 100 кг.

У Черкасах визначили найсильніших на чемпіонаті з підйому на біцепс

За підсумками змагань у своїх вагових категоріях призові місця вибороли: Богдан Овечко, Назар Федорчук, Богдан Кирилець, Нікіта Шаблевський, Антон Вакула, Денис Лісовий, Богдан Єсінов, Володимир Кошитський, Євген Циганник, Артур Головатюк, Олексій Чорноостровський. Абсолютний результат в Олександра Черінька, який підняв 58 кг.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору