У Черкасах вперше відбувся хокейний турнір (відео)

17 березня 2019, 18:33

Відкритий кубок із хокею з шайбою відбувся у Черкасах. Такий турнір проходить уперше в обласному центрі. Нагороди виборювали колективи із Черкас, Києва та Кременчука. Про це йдеться в сюжеті "UA:Черкаси".

За золото змагалися команди з Черкас та Кременчука. У першому періоді вели в рахунку гості - 2:0. Вже в другій 20-ти хвилинці місцеві хокеїсти зрівняли рахунок, проте втримати результат не вдалося. Із рахунком 5:2 перемогу здобули гравці із Кременчука. Черкащани ж отримали срібло.

- Грали з такою командою як ХК "Кременчук", які посідають перші місця на змаганнях по всій Україні. Ми отримали срібло, але надалі старатимемося більше, - додав гравець хокейного клубу "Черкаси" Артур Бакрадзе.

Детальніше про перший хокейний турнір дивіться у відео.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram